29 Ağustos 2013 Perşembe

Holaaaaaaaaaaaaaa

Merhaba Merhaba....
Buralarda yokken pek bir şey değişmedi... Her şey aynı hayat aynı...Sağlıkla mutlulukla devam ediyor çok şükür...
Umarım hepinizin hayatı da yolunda gidiyordur...iş güç vs koşturmaca hep aynı, zaman yetmiyor yine...
Alper Canıguz'ün Cehennem Çiçeğini okuyorum, bitmesin diye aralarda duruyorum...
Bana bloggerda değilken buralardan da ulasabilirsiniz

http://purpleindunyasi.tumblr.com/. 
Twitter ve instagram da ise kaysersoze83 kullanıcı adıyla beni bulabilirsiniz

Blogumu özlemişimmm:) Blog havası solumazken okuduğum kitaplar şöyle:Aykut Oğut'un cok ünlü bilmem kaç baskı yapan Evrenden Torpilim Var'ını okumadım. Ama bu kitabını ve dilini çok beğendim çok samimi ve okunabilir yazıyor.  Kişisel gelişim severlere tavsiye ediyorum.


Edith Wharton'ın "keyif evi" aynı adlı uyarlanan filmi izlemistim bir festivalde biraz sıkılsamda beğenmiştim sanırım:)Iki kız kardeşi ise daha çok sevdiğimi söyleyebilirim... Karatay diyeti akla çok yatkın kendisiyle 3 kilo verdim:)Ama sağlıklı yaşam için daha iyi...kilo vermek için biraz daha kasmak avuç avuç ceviz tüketmemek gerekiyor:))Kitap çok öğretici mutlaka okumak lazım...Şekerden korkmak lazım okurken korktum da bitince bağımlılığım devam:((

Maeve Binchy geçen sene vefat ettiğinden beri kitaplarına daha da özlem duyar oldum...Bu yaz tatilimde çok severek okudum Binchy'nin karakterlerini:)


Bu kitap ilk çıktığı yıllardan beri alıp okumak isterim....Ilk Hakan Günday'ımı okudum...nicelerine....Hakan Günday'ın diline hemen alışamasam da kitabın konusunu ve sonunu beğendim kitabın...


Sabahattin Ali'yi okumaya Kuyucaklı Yusuf ile başlamıştım...Kürk Mantolu Madonna'yı da çook ama çook beğendim...Mutlaka okumalıyım listemden bir kitap daha eksildi:)))